Klicek logoDětský hospic Děti v nemocnici Herní práce Rozdělená rodina Letní tábory
 
sipka

Úvodní stránka

O nás

Sdružení Klíček

Publikace

Archiv

Ubytovna ve FNM

Cesta do Malejovic

Jak můžete pomoci?

Poděkování

Zajímavé odkazy

Kontakt
 

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH NADAČNÍHO FONDU KLÍČEK.

RYCHLÉ AKTUALITY NAJDETE NA NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE.


Nový běh programu pro herní specialisty

Únor 2020 : Po několikaleté odmlce zahajujeme na jaře letošního roku další běh vzdělávacího programu "Specialista pro hru komunikaci a doprovázení", který pořádáme společně s Vyšší odbornou školou zdravotnickou v Plzni. Cílem studia je připravit absolventy na výkon práce herního specialisty a herního asistenta. Program, v němž přednášejí tuzemští i zahraniční lektoři, může být obohacením pro všechny, kdo při své práci přicházejí do kontaktu s dětmi.
Podrobnější informace naleznete na samostatných webových stránkách www.playwork.cz, informace o programu vyšla i v časopisech Florence a Medical Tribune.


Informace našim dárcům
Únor 2020 : Všem našim dárcům se snažíme včas zaslat potvrzení o daru pro daňový odpočet: u darů od 1.000,- Kč výše to děláme automaticky, u darů nižších na vyžádání. Zpravidla se nám daří, aby potvrzení – ať už poštou nebo e-mailem – odešla nejpozději do 15. února následujícího kalendářního roku; potvrzení za rok 2019 by tedy správně měla dorazit kolem 15. 2. 2020. Letos máme v rozesílání trochu zpoždění, a zmíněnou hranici tak musíme o týden posunout, za což se velmi omlouváme.
Pokud jste od nás potvrzení ještě nedostali a z jakéhokoli důvodu je potřebujete dříve než 24. 2., prosím napište nám e-mail nebo nám zavolejte na číslo 775 204 109 a my potvrzení pro vás vyřídíme přednostně.
Občas se navíc stává, že problém s potvrzením není na naší straně – u některých dárců nemáme kompletní adresu, na příspěvcích zaslaných složenkou bývá jméno dárce často nečitelné, některé už odeslané zásilky s potvrzením mohla zatoulat pošta...


Tříkrálový koncert 2020

Leden 2020 : Srdečně Vás zveme na tradiční Tříkrálový koncert - koná se v poslední den doby vánoční, v neděli 12. ledna 2020, jako obvykle ve vytápěném kostelíku sv. Františka z Assisi, v ulici U Habrovky v Praze 4, kousek od stanice metra Budějovická.
Koncert začíná v 16:00, pdf s pozvánkou najdete TADY.
Po koncertě jsou všichni zváni na čaj, vánočku a cukroví.
Členy a příznivce zapsaného spolku Sdružení Klíček (i případné zájemce o členství) zároveň zveme na výroční setkání našeho spolku; to proběhne od 14:30 ve farním klubu (klub bude otevřen už od 14:00).


Pozvání na Adventní koncert 2019

Prosinec 2019 : Srdečně Vás zveme na náš letošní Adventní koncert – stejně jako v několika posledních letech se uskuteční v kostele sv. Kříže v ulici Na Příkopě 856/16 v Praze 1.
Letos se koncert koná ve středu 18. prosince v 17:30.
Adventní koncerty pořádáme jako poděkování za to, že Klíček funguje a může dělat svou práci - koncert je zároveň symbolickým vyjádřením díků všem našim příznivcům a podporovatelům a současně příležitostí ke ztišení a rozjímání vprostřed předvánočního shonu...
Dopředu upozorňujeme i na tradiční Tříkrálový koncert – ten proběhne v kostelíku sv. Františka z Assisi v Praze 4 v neděli 12. ledna; pozvánku s programem zde najdete s dostatečným předstihem.


Den otevřených dveří 2019

Listopad 2019 : V letošním roce je to už 15 let, co jsme slavnostně otevřeli respitní dům dětského hospice v Malejovicích u Uhlířských Janovic.
Přijměte naše srdečné pozvání na Den otevřených dveří, který v něm v sobotu 30. listopadu 2019 pořádáme.
Den otevřených dveří bude mít podobu neokázalého přátelského setkání – budeme společně vzpomínat, poslouchat skvělou kapelu Marná snaha a zobat při tom dobroty, které v naší domácí kuchyni pro hosty připravíme.
Pro nejširší veřejnost bude dům otevřen od 14:00 do 18:00 hodin.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Pozvánka na letní tábor

Červen 2019 : Náš tradiční letní tábor se letos uskuteční v poněkud netradičním termínu: od pondělí 1. července (s možnosti přijet už v neděli 30. června večer) do neděle 14. července.
Části tábora se i letos zúčastní naše kamarádka a spolupracovnice, herní specialistka Deborah Vilas, která za námi přiletí přes oceán až z dalekého New Yorku! Přítomnost zámořského hosta táborníkům umožní přirozeně a příjemně uplatnit (a rozvinout) své znalosti angličtiny!
Program je ale samozřejmě mnohem pestřejší – podrobnosti najdete ZDE a elektronickou přihlášku TADY; přihlásit se ale můžete i telefonicky na čísle 775 204 109, nebo e-mailem.

Charitativní bazárek v Divadle Na Fidlovačce

Únor 2019 : V sobotu 23. února proběhne ve foyer Divadla Na Fidlovačce charitativní bazar z. s. Cestička, nazvaný "Cestička dětem"; výtěžek bude věnován našemu Nadačnímu fondu Klíček.
Bazar proběhne v čase od 10:00 do 13:00 hodin – máte-li čas a budete-li poblíž (a nebo budete-li si chtít udělat cestu do Nuslí), jste srdečně zváni!
Vaše případná sobotní výprava do foyer slavného pražského divadla bude rozhodně stát za to – nejen kvůli věcem, jež tu budou k zakoupení, ale také proto, že celý bazar je doprovozen lákavým programem, a dokonce zakončen tombolou; veškeré podrobnosti najdete na stránkách Divadla Na Fidlovačce.


STARŠÍ ZPRÁVY NALEZNETE V ARCHIVU WEBOVÝCH AKTUALIT.
 O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2005-20 Nadační fond Klíček