Klicek logoDětský hospic Děti v nemocnici Herní práce Rozdělená rodina Letní tábory
 
sipka

Úvodní stránka

O nás

Sdružení Klíček

Publikace

Archiv

Ubytovna ve FNM

Cesta do Malejovic

Jak můžete pomoci?

Poděkování

Zajímavé odkazy

Kontakt
 

Vítejte na webových stránkách Nadačního fondu Klíček!


RYCHLÉ AKTUALITY NAJDETE NA NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE.


Pozvání na Den otevřených dveří

Říjen 2016 : Připomínáme, že v sobotu 22. října od 14:00 hodin až do večera budeme mít v našem respitním hospicovém domě v Malejovicích tradiční Den otevřených dveří, spojený se skromnou oslavou čtvrtstoletí existence Nadačního fondu Klíček.
Zahrát přijede hudební uskupení Marná snaha a v 18:00 hodin vystoupí brněnské Divadlo Líšeň s představením Sávitrí.
Srdečně zveme naše přátele a pomocníky i všechny ty, koho naše práce zajímá a chtějí se o ní u čaje a koláčů dozvědět více. Pro ty, kdo v Malejovicích dosud nebyli, je cesta popsána TADY, cestujícím veřejnou dopravou můžeme nabídnout převoz z Uhlířských Janovic. Pozvánka k vytištění ZDE.

Petice za zachování rodičovské ubytovny

Květen 2016 : Jak jste možná zaregistrovali, naše svépomocná rodičovská ubytovna v motolské nemocnici je po třiadvaceti letech svého fungování opět v ohrožení. Celý příběh - včetně jeho odrazu v médiích a včetně naší korespondence s vedením motolské nemocnice, podrobně zachycujeme na naší facebookové stránce, která od podzimu loňského roku zvolna přebírá úlohu hlavního nástroje pro aktuální referování o naší práci.
Ve snaze o zachování ubytovny vznikla i petice - a protože ne každý s Facebookem pracuje, můžete si text petice stáhnout i ZDE, podpisový arch potom TADY.
Za veškerou podporu budeme rádi.

Vzkaz pro naše dárce – máte od nás potvrzení?
Únor 2016 : V uplynulých dnech jsme dokončili rozesílání potvrzení dárcům, kteří nám v loňském roce přispěli částkou tisíc a více korun (u nižších částek vystavujeme potvrzení na vyžádání) a na něž jsme měli poštovní nebo e-mailovou adresu.
Pokud jste nám přispěli, ale žádné potvrzení Vám dosud nedošlo, ozvěte se nám, prosíme, co nejdříve - potvrzení Vám po identifikaci platby vystavíme obratem a zašleme v listovní či elektronické podobě. Kontaktovat nás můžete buď telefonicky na čísle 775 204 109, nebo e-mailem.

Termín letního tábora 2016

Únor 2016 : Po důkladném zvážení všech letošních plánů a možností jsme stanovili termín letošního letního tábora.
Na rozdíl od předešlých let tábor tentokrát neproběhne koncem července, ale až v polovině srpna: od soboty 13. 8. do soboty 27. 8., tedy v období zralého léta. Díky ohňům v týpí a pojistce v podobě pohodlného zázemí našeho nadačního domu nemusíme mít strach ani z chladných rán, a děti školou povinné mohou účastí na táboře využít prázdninový čas (téměř) beze zbytku.
Bližší informace k táborovému pobytu se na webu objeví počátkem dubna, nezapomeňte si ale letošní termín už teď označit ve svém kalendáři!

Pozvánka na koncerty

Prosinec 2015 : Přijměte prosím naše pozvání na dva tradiční koncerty, jež jsou pro nás neodmyslitelně spojeny s časem Adventu a Vánoc:
Adventní koncert se letos uskuteční opět v kostele sv. Ignáce na Karlově náměstí v Praze, a to ve čtvrtek 17. 12. v 19:00 hodin. Na programu bude duchovní hudba známých i méně známých autorů.
Tříkrálový koncert se - a to již podesáté - odehraje v kostelíku sv. Františka z Assisi v Praze 4, v ulici Na Habrovce, (u metra C - Budějovická) v neděli 10. ledna 2016 od 16:00 hodin.
Pozvánky ve formátu pdf si můžete stáhnout ZDE.


STARŠÍ ZPRÁVY NALEZNETE V ARCHIVU WEBOVÝCH AKTUALIT.
 O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2005-16 Nadační fond Klíček


CNW:Counter