Klicek logoDětský hospic Děti v nemocnici Herní práce Letní tábory
 Úvodní stránka

Letní tábory

TÁBOR 2017

Přihláška
 
Zveme Vás na letní tábor Nadačního fondu Klíček
15. - 29. července 2017

Milí přátelé,

srdečně vás všechny zdravíme z rozkvetlých Malejovic a posíláme vám pozvání na náš letošní tábor. Sejdeme a sjedeme se v Malejovicích u Uhlířských Janovic v sobotu 15. července 2017 a domů se rozjedeme v sobotu 29. července 2017. Příspěvek na táborový pobyt je 3.000,- Kč za dítě a 3.500,- Kč za dospělého táborníka - jde ale opravdu pouze o příspěvek, skutečné náklady jsou zhruba dvojnásobné, takže pokud to někomu jeho finanční situace dovolí, může samozřejmě přispět i více – moc nám to pomůže.

Letošní táborová "plavba" opět nabízí prostor vám všem, kdo máte chuť strávit pár prázdninových dní ve společnosti starých i nových známých, kdo máte chuť něco nového se naučit, společně přemýšlet o životě, o světě kolem nás i o sobě samých.

Těšíme se na společné procházky do lesa a na výlety, na koupání v bazénu, na večery u ohně s kytarou a společným zpíváním, na letní kino pod širým nebem. Budeme pracovat s keramikou, hrát fotbal (opravdový i stolní), stolní tenis a nejrůznější společenské hry, společně vařit, číst, tkát, vyrábět ruční papír a ledacos dalšího, malovat, fotografovat, filmovat, tisknout a zkusíme si ještě mnoho jiných zajímavých i užitečných věcí, včetně angličtiny (žádný strach, to jen pro aktivní zájemce!).

Kdo jste v Malejovicích ještě nikdy nebyli, můžete si je najít na podrobné mapě Středního Posázaví – je to malinká vesnice 5 km od městečka Uhlířské Janovice v okrese Kutná Hora. Náš tábor je stanový, kdo nemůže spát pod stanem, může využívat zázemí krásně opravené bývalé školy, na jejíž zahradě náš tábor stojí. Máme to pár kroků do lesa, na zahradě můžeme využívat bazén (není moc velký, ale stačí).

V domě pořádáme celoroční odpočinkové pobyty pro nemocné děti a jejich rodiče. Bydlí tu společně s námi (samozřejmě ne v domě, ale venku!) ze zvířecí říše osel Marko, pes Molly, smečka koček (které sice mají jména - některé dokonce více než jedno -, ale jejich seznam by byl příliš dlouhý), 12 slepic (které žádná jména nemají, protože by se nám pletla) a dvě ovečky (ty na svá jména teprve čekají). Díky zázemí domu se můžeme kromě tradičních táborových aktivit pustit právě třeba i do natáčení vlastního filmu nebo výroby vlastních webových stránek nebo tisku vlastní knížky.

Ozvěte se nám, prosím, telefonicky, e-mailem nebo poštou (využít samozřejmě lze i elektronické přihlášky, na niž je odkaz v levém menu) - a my vám pak pošleme podrobnější informace.

Kdo z dospělých pojede s námi na tábor, je srdečně zván, aby s námi strávil několik dní před začátkem tábora a pomohl nám s jeho přípravou. Zavolejte nám nebo napište a domluvíme společně podrobnosti.

Srdečně vás zdraví a na viděnou se těší

Markéta a Jiří Královcovi

V Malejovicích dne 8. června 2017

 O nadačním fondu Klíček | Kontakt | Webmaster
Copyright © 2005-17 Nadační fond Klíček